Producent trampolin
Kompleksowo zajmujemy się: -Produkcją -Serwisem -Projektem -Montażem

Zjeżdżalnie dla dzieci producent

Zjeżdżalnie dla dzieci producent to nierozłączny element każdego placu zabaw. Dostarczają one najmłodszym dużo radości i frajdy.

Na producenta spada duża odpowiedzialność, ponieważ zjeżdżalnie  muszą być solidnie wykonane, tak by przy zjeździe po niej, dziecko czuło się bezpiecznie,a rodzice ze spokojem mogli zabrać swoje maluchy  na zjeżdżalnie, bez obaw, że którejś z pociech może stać się krzywda.

 Jakość i bezpieczeństwo

Ważna jest dbałość o każdy element i szczegół, materiału muszą być w pełni bezpieczne i wykonane z atestowanych materiałów. Zjeżdżalnia dla dzieci producent zapewnia antypoślizgowe fragmenty, które pozwolą najmłodszym na szalona jazdę, a profesjonalnie dopasowane uchwyty dadzą gwarancję stabilności na konstrukcji dziecięcym rączką. 

 Różne rodzaje zjeżdżalni

W zadziwiającym tempie powstają coraz to nowsze i oryginalniejsze projekty trampolin, by zainteresować klienta oraz zadbać o różnorodność

Zjeżdżalnie dla dzieci różnią się: rodzajami, poziomem trudności, wysokością, kątem i poziomem nachylenia. Są proste albo spiralne oraz mogą mieć pojedyncze pasy do jazdy albo połączone ze sobą tory.

Przy zabawie, warto zwrócić uwagę na to, że każda zjeżdżalnia jest przystosowana dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych.

Masz pytania? Napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie, nawet trudne pytania.
Oferujemy najlepszej jakości atrakcje na rynku europejskim.
120- realizacji
1000- zadowolonych Klientów