Producent trampolin
Kompleksowo zajmujemy się: -Produkcją -Serwisem -Projektem -Montażem

Serwis parków trampolin

Myślisz o własnym parku rozrywki? Zastanawiasz się jaką firmę wybrać, by miała w swojej ofercie wszystko to co najlepsze? Zaufaj nam, zadbamy o bezpieczeństwo Twoich klientów, dzięki serwisie parków trampolin

W razie awarii czy jakichkolwiek zakłóceń, nie musicie się o nic martwić. 

Jak to się przedstawia od strony praktycznej?

Każdy sprzęt. który wymaga naprawy, kieruj do naszego serwisu parków rozrywki , trafia on wtedy pod skrzydła specjalistów. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje skuteczność naszych usług serwisowych.

Możecie liczyć na naszą pomoc w każdym kraju. Z racji tego, że współpracujemy z zaufaną firmą, która oferuje naprawę i wymianę konstrukcji w różnych zakątkach świata jesteśmy liderami na rynku.

Jaki jest czas oczekiwania na serwis?

Pewnie zastanawiacie się ile może potrwać taki serwis, otóż w przedziale od kilku do kilkunastu dni. Warto uzbroić się w cierpliwość i poczekać na zadowalające rezultaty.

Gwarantujemy, że nasza firma serwisowa zrobi wszystko by spełnić wasze wymagania.

Jak uniknąć awarii w parku trampolin?

Aby uniknąć jakichkolwiek awarii w parku trampolin, powinieneś systematycznie sprawdzać i kontrolować wszystkie atrakcje, a szczególnie:

  • sprężyny przy konstrukcjach
  • powierzchnie przeznaczone do skoków
  • suwaki i zapięcia

Dodatkowo zwróć uwagę na to, czy żadne rzeczy nie zostały zgubione na terenie parku,  ostre przedmioty mogą nie tylko uszkodzić sprzęt, ale też stwarzać zagrożenie dla uczestników.

Masz pytania? Napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie, nawet trudne pytania.
Oferujemy najlepszej jakości atrakcje na rynku europejskim.
120- realizacji
1000- zadowolonych Klientów